HSK Ledy
  • piec
  • układarka

Oprawy oświetleniowe HSK LEDY produkowane są z najwyższej jakości komponentów w procesie produkcyjnym zorganizowanym zgodnie z wymogami systemu zapewnienia jakości ISO 9000.

Diody LED stosowane w naszych wyrobach importujemy bezpośrednio od wiodącego producenta w Korei, z którym wiąże nas dwudziestoletni okres współpracy przy produkcji innych wyrobów elektronicznych. Dzięki temu wykorzystujemy w naszych oprawach diody LED o najwyższej dostępnej efektywności energetycznej. Daje nam to również przywilej zamawiania diod o nietypowych temperaturach barwowych na specjalne życzenia klientów.

Zasilacze stosowane w naszych oprawach pochodzą głównie z firmy MPL w Gliwicach, która zapewnia stabilną jakość oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną układów zasilania. Na życzenie klientów dostarczamy również układy zasilania od innych renomowanych dostawców, m.in. z firm OSRAM i HELWAR.

Systemy sterowania oświetleniem produkowane są w naszym zakładzie na bazie najlepszych dostępnych komponentów niemieckiej firmy ZMDI.

Obwody drukowane są produkcji polskiej i pochodzą z zakładu ATAREX w Bielsku-Białej, wchodzącego w skład firmy HSK DATA.

Wszystkie komponenty przechodzą w zakładowym laboratorium rygorystyczną kontrolę dostaw przed dopuszczeniem ich do produkcji. Proces wytwarzania odbywa się na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, zapewniających stałe parametry uzyskiwanych wyrobów. Naszym priorytetem jest wysoka jakość wyrobów, dlatego oprócz kontroli międzyoperacyjnych w trakcie procesu produkcyjnego poddajemy wszystkie nasze produkty próbnej eksploatacji w pełnym obciążeniu przez 24 godziny. Następnie przeprowadzamy test końcowy oraz pakowanie i ekspedycję.

Organizacja produkcji HSK LEDY została podporządkowana osiągnięciu najwyższej i stabilnej jakości naszych produktów.